htc monotony

on

Звісно, впізнаваність бренду і виробу грає велику роль. Але якщо ми звикли до монотонності дизайну деяких речей (як от ножі Victorinox чи жовтої ручки BIC), то у сфері сучасної електроніки, за такої високої частоти оновлення моделей, штампування клонів вже можна вважати моветоном. На захист виробників висувається аргумент, що важко робити різний дизайн для сенсорного смартфона, де вже скоро і кнопок майже не буде. Втім, розуміючи суть цієї складності, я все ж вважаю це відмовкою. Скидається на те, що це просто економія зусиль і коштів (відповідно, очікування більшого прибутку), ну або ж вичерпання творчих потенцій.

Розгляну випадок з htc, обмежившись їхньою найбільш масовою серією смартфонів на Android OS. Як можна побачити вище, спроби зробити щось оригінальне і відмінне зупинились десь на моделі Desire HD (передостання в другому ряді), після чого йде його мінімально варіативна репродукція. Іронія в тому, що самі моделі переважно класні, і до них мало претензій як з точки зору використаних матеріалів, так і програмної надбудови на стандартною ОС – в цьому плані їхні апарати одні з найкращих. Ну але така кількість одноманітних виробів – це вже якось непристойно. На зображенні вище (яке доступне в більшому розмірі, якщо його завантажити чи відкрити в новій вкладці) я спробував вмістити майже всі Android-смартфони htc (тут і є перша, і найсвіжіша офіційно випущена модель – втім, серія One, що має бути анонсована буквально на днях, теж не обіцяє особливих новацій), зі збереженням реальних пропорцій. Отже, можете робити власні висновки – може я надто прискіпливий, а насправді все класно? :)

Advertisements

2 Comments Add yours

 1. petrunok коментує:

  Як на мене, тут основна проблема- це час. Більшість зависли на 10:08…
  Може – це найбільш продуктивний час для творчості дизайнерів htc, або найбільш фатальний?

  Ви знаєте, а загалом все гаразд тут з проліферацією, може Ви дійсно “надто прискіпливий”, або хочете собі таку цяцьку :)

 2. makukh коментує:

  Зависання на 10:08-10 – це схоже на т.зв. змову годинникарів
  http://www.adme.ru/kreativnyj-obzor/vsemirnyj-zagovor-chasovschikov-59681/

  “Ми” не хочемо :)
  поки що свого Xperia Ray вистачає з вухами, тим більше, він ще й оновитись на Android 4 за кілька тижнів має.

Напишіть коментар

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s